Nabożeństwo do św. Rity – skrzynka intencji

Nabożeństwo każdego 22. dnia miesiąca

Każdego 22. dnia miesiąca wierni gromadzą się w naszym kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Czarnej k/Ustrzyk Dolnych na Mszy św. odprawianej w intencji próśb zanoszonych do Boga za wstawiennictwem Św. Rity. Przed Mszą odprawiane jest nabożeństwo, w czasie którego odczytywane są przesłane lub złożone osobiście prośby wiernych dotkniętych boleśnie przez los, chorych, opuszczonych, zdradzonych ale nie tracących wiary.  Swe intencje przesyłają osoby pochodzące nie tylko z Czarnej, lecz także z kraju i zza granicy.

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
3040 wpisów.
Halina napisał/a 21 września 2022 o 19:13
Św. Rito proszę Cię uproś u Boga zdrowie dla moich wnuków ,a szczególnie o łaskę uzdrowienia Jadzi.
Agnieszka napisał/a 21 września 2022 o 18:56
Święta Rito! Dziękuję za otrzymane łaski i proszę za śp. Annę (w miesiącu Jej urodzin), Zofię, Monikę, Franciszka i o pociechę dla ich rodzin, za chorą Marię, o Boże błogosł. dla Kapłanów, zwł. dla Ks. Piotra i Jego rocznika oraz o pokój w Ukrainie, szczególnie dla Dominikanów tam posługujących. Bóg zapłać za modlitwę!
Czcicielka napisał/a 21 września 2022 o 18:17
Św.Rito proszę o łaskę zdrowia i błogosławieństwa dla Rodziny.
Anna napisał/a 21 września 2022 o 16:48
Św. Rito,Patronko spraw trudnych ,dziękuję Ci za wstawiennictwo u Boga za moim synem Wojciechem ,że zdał egzamin poprawkowy ,i proszę daj mu siły i chęci do dalszej nauki i proszę żeby przestał pić.
Maria napisał/a 21 września 2022 o 15:50
Szczęść Boże.Dziekuje Ci Świeta Rito za dotychczas otrzymane łaski,prosimy abys wyprosiła nam u Swojego oblubieńca Jezusa Chrystusa wiadome potrzebne łaski dla całej mojej rodziny mama i babcia Marysia.
Czcicielka napisał/a 21 września 2022 o 15:44
Kochana Rito, proszę dopomóż mi w sprawie Bogu wiadomej, wstaw się do Najwyższego by wszystko poszło po mojej myśli. Bóg zapłać
Anna napisał/a 21 września 2022 o 13:29
Święta Rito błagam o pomoc.
Anna napisał/a 21 września 2022 o 13:28
Święta Rito błagam o pomoc.O pomoc dla całej rodziny : wyrwanie ze zła, uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie dla mnie,córek Anny i Aleksandry i męża Grzegorza oraz naszych rodzin, o wypełnienie woli Bożej. Mamo Boża ratuj błagam.
Anna napisał/a 21 września 2022 o 13:26
Błagam o modlitwę za mnie, o zdrowie, siły i nadzieję.O poprawę zdrowia bo bardzo źle się czuję Proszę o pomoc w leczeniu cukrzycy ,jeśli sprawdzą się wyniki badań.. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw związanych z leczeniem, ubezpieczeniem, sprawami urzędowymi,sprawami córek na studiach. O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O rozeznanie co jest zgodne z wolą Pana Boga. O Światło Ducha Świętego i przyjęcie Jego Darów. O potrzebne łaski, o jasne Światło co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto mi pomoże, o cud. Jezu miłosierdzia! Mamo Boża ratuj. O potrzebne łaski dla moich sióstr, braci i ich rodzin. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje . Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny.O zdrowie dla nas wszystkich i siłę do życia.O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób . O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, dręczeń, depresji, nienawiści, uzależnienia od internetu. gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów.O uwolnienie od zniewoleń demonicznych.O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. Proszę o światło Ducha Świętego i Jego Dary, o łaskę rozeznania, rozróżniania dobra i zła.O zaufanie Panu Bogu .Święta Rito módl się za nami.Jezu miłosierdzia! Matko Miłosierdzia ratuj!
Teresa napisał/a 21 września 2022 o 11:07
O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Zuzi oraz Boże błogosławieństwo i siły dla rodziców
Dorota napisał/a 21 września 2022 o 10:52
Św Rito proszę o zdrowie dla wnuka Antosia i calej rodziny.Bóg zapłać
Dorota napisał/a 21 września 2022 o 10:51
Proszę o modlitwę w drugą rocznicę śmierci za duszę Św .P Zofię Dąbrowską oraz Edmunda niech odpoczywają w pokoju
Dorota napisał/a 21 września 2022 o 10:44
Sw Rito proszę uzdrów mnie z nerwicy i lęków nie daje juz rady.Bóg zapłać
Dariusz napisał/a 21 września 2022 o 10:38
Świeta Rito proszę Cie o zdrowie i dla całej Mojej rodziny jak i o drugą połówke kochającą wierzącą małzonke.Dariusz
Ewelina napisał/a 21 września 2022 o 10:01
Święta Rito bardzo proszę o wsparcie dla Eweliny w rozwiązaniu trudnych problemów finansowych, rodzinnych. Proszę o siłę i szczęście dla niej.
Marta napisał/a 21 września 2022 o 09:48
Kochana Św. Rito bardzo dziękuję za otrzymane łaski i błagam o dalsze wstawiennictwo w moich beznadziejnych sprawach Tobie i Bogu wiadomych. Wypros u Najwyższego aby uchronił mnie i moich najbliższych przed utratą mieszkania. Proszę również o zdrowie, błogosławieństwo i zgodę dla mojej najbliższej rodziny.
Matka napisał/a 21 września 2022 o 09:39
Święta Rito proszę wyjednaj mi łaskę uwolnienia mojego syna Szymona od agresji i umocnienia jego wiary.
Monika napisał/a 21 września 2022 o 08:00
Proszę cię święta Rito abyś wyprosiła dla mnie łaskę aby św Franciszek Possenti jako św Gabriel od Matki Bożej Bolesnej ukazał mi się we śnie i mnie uzdrowił z Nerwicy lęku I niepokoju i mógł zemną porozmawiać w pilnej sprawie którą mam do niego Ja go proszę ale nie widzę żadnego znaku od niego ani nic. A inni jak go proszą to im się ukazuje we śnie,radzi im co mają robić itd. Ja nie jestem w stanie jechać na południe Włoch gdzie znajduje się to Sanktuarium gdzie ludzie zostają wysłuchani przy jego grobie ,gdzie go proszą o cuda i łaski Proszę cię św Rito pomóż mi
Małgorzata napisał/a 20 września 2022 o 22:11
Świięta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę o wstawiennictwo w intencji Damiana o szczęście w miłości i odwzajemnoiną miłość z Justyną, o dobrą żonę oraz o boże błogosławieństwo.
Wierząca napisał/a 20 września 2022 o 22:09
Św Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie żeby noga się zagoiła bym mogła chodzić. Martwię się bo musze pomagać chorym w rodzinie i być sprawna. Proszę abym trafiła na dobrego lekarza.