Intencje Mszalne 16.06.2024 – 23.06.2024r.

Niedziela – 16.06.2024

Kościół Parafialny:
07.30 – +Teresa Łukowicz w 9 rocz. śmierci i Wanda, Józef, Wanda, Stefan Leszczyńscy
11.30 – +Janina Czech

18.00+Józef Brukało w 43 rocz. śmierci
Rabe godz. 09.00
za parafian
Żłobek godz. 10.15
+Katarzyna w rocz. śmierci
Czarna Dolna godz. 08.30
+Zofia Sieńko w 9 rocz. śmierci
Michniowiec godz. 10.00
+Daniel Kujawski /od uczestników pogrzebu/
Lipie godz. 11.30
+Gustaw Świstak /od sąsiada Kamila Wiśniowski z sąsiadkami
/

Poniedziałek – 17.06.2024

Kościół Parafialny
:
godz. 18.00
1. +Kamil Krawczyk
2. +Rafał Korżyk /od Moniki, Władysława i Grzegorza Dyrda/

3. o Boże błog. o zdrowie i pomyślność w rodzinie

Wtorek – 18.06.2024

Kościół Parafialny
:
godz. 18.00:
1. o zdrowie i bł. Boże dla Małgorzaty i Roberta
2. +Józef Zbozień /od siostry Stanisławy Kończuk z rodziną/
3.+Antoni Orłowski /od rodziny Chrebor/

Środa – 19.06.2024

Kościół Parafialny:

godz. 18.00:
1. +Marcin Wińczo /od siostry i brata/
2. +Józef Filip /od sąsiadki Bogumiły/
3. +Krystyna Tyzo /od syna Grzegorza z rodziną/

Czwartek20.06.2024

Kościół Parafialny:

godz. 18.00:
1. +Antonina Bajwolska /od córki Doroty z rodziną/
2.
+Jan Szajwa /od Bartników/
3.
w intencji Elżbiety o potrzebne łaski, Boże błog.

Piątek – 21.06.2024
godz. 18.00:
1.
+Krystyna Tyzo /od bratowej/
2. +Krzysztof Adamowicz /od cioci Albiny i Gosi z Katowic/
Czarna Dln.: +Genowefa Strzała /od córki Grażyny z mężem/

Sobota – 22.06.2024 Święta Rita

Kościół Parafialny:

godz. 17.00
1. o błog. Boże dla rodziny Iwony
2. o zdrowie i błog. Boże dla Kasi Króliczek za przyczyną świętej Rity o pozytywne wyniki

3. o szczęśliwą ciążę i urodzenie zdrowego dziecka
4. o zdrowie dla siostry i opiekę dla rodziny

Niedziela – 23.06.2024

Kościół Parafialny:
07.30 – za parafian
11.30 – +Piotr Mleczko w 8 rocz. śmierci, +Jan i Józef Mleczko

18.00+Janina Szymczak, +Jan Mucha /w rocz. śmierci od Beaty i Marka/
Rabe godz. 09.00
+Franciszka i Jan Mehal
Żłobek godz. 10.15
+Krzysztof Adamowicz /od rodziny Nowak/
Czarna Dolna godz. 08.30
+Władysław Strzała /od rodziny Słaby z Kąkolówki/
Michniowiec godz. 11.30
+Władysława Wolan
Lipie godz. 10.00
+Antoni Bachniuk