Nabożeństwo do św. Rity – skrzynka intencji

Nabożeństwo każdego 22. dnia miesiąca

Każdego 22. dnia miesiąca wierni gromadzą się w naszym kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Czarnej k/Ustrzyk Dolnych na Mszy św. odprawianej w intencji próśb zanoszonych do Boga za wstawiennictwem Św. Rity. Przed Mszą odprawiane jest nabożeństwo, w czasie którego odczytywane są przesłane lub złożone osobiście prośby wiernych dotkniętych boleśnie przez los, chorych, opuszczonych, zdradzonych ale nie tracących wiary.  Swe intencje przesyłają osoby pochodzące nie tylko z Czarnej, lecz także z kraju i zza granicy.

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez moderację.
3040 wpisów.
Bożena napisał/a 22 września 2022 o 16:28
SW Rito proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji zdrowia Igorka
Beata napisał/a 22 września 2022 o 16:18
Sw Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz o znalezienie dobrej pracy dla męża i szczęśliwe rozwiązanie dla córki Angeliki
Jedrzej napisał/a 22 września 2022 o 15:56
SW. To dziękuję za dotychczasową twa opiekę . Proszę cię o dalsze wstawiennictwo u Boga o zdrowie dla całej mojej rodziny, dzieci i wnuków. A także o dar macierzyństwa dla syna i synowej.
Jadwiga napisał/a 22 września 2022 o 15:37
Św.Rito proś Jezusa o łaskę mojego uzdrowienia i chorych w rodzinie.Błagam Patronko spraw trudnych i beznadziejnych o pomoc dla synów.Umocnij naszą wiarę , daj nadzieję i miłość, czuwaj i chroń nas od złego.Bóg zapłać.
Joanna napisał/a 22 września 2022 o 15:37
Sw. Rita dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo, za to że zawsze mnie wspierasz, proszę o dalszą opiekę wypraszaj mi potrzebne laski szczególnie teraz w intencji mojego męża, naszego małżeństwa, relacji rodzinnych, a także w sprawie znanej tylko Bogu, wybłagaj o wieczny odpoczynek dla Leny i siłę dla jej mamy Marzeny
Teresa napisał/a 22 września 2022 o 14:38
Dziękuję Ci Św. Rito za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem i proszę spraw aby Jakub pozytywnie załatwił sprawy związane ze studiami. Twoja czcicielka
Czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 14:31
Święta Rito dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski i proszę Cię o zdrowie, opiekę, błogosławieństwo dla Julity z okazji osiemnastych urodzin.
Renata napisał/a 22 września 2022 o 12:11
Święta Rito dziękuję za dotychczasową Twą opiekę proszę o zdrowie i dobre leczenie
Beata napisał/a 22 września 2022 o 12:08
Święta Rito, błagam o łaskę uzdrowienia dla Marii, sprawa jest po ludzku beznadziejna, ale Ty jesteś Świętą pomagającą w takich sprawach, wybłagaj u Boga tę łaskę.
Czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 10:53
Św Rito proszę Cię abym mogła spotkać mojego przyjaciela i porozmawiac z nim . Abyśmy mogli wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia Aby nasza przyjaźń mogła trwać nadal
Cecylia napisał/a 22 września 2022 o 10:37
Święta Rito dziękuję Ci za dotychczas otrzymane łaski i gorąco proszę o wstawiennictwo do Matki Bożej i Jezusa Miłosiernego o łaskę uzdrowienia mojej córki z chorób i dolegliwości jakie nękają ją i utrudniają jej codzienne funkcjonowanie w życiu. Napełnij ją łaską spokoju i uśmiechu na co dzień, żeby jej trudna praca nie była dla niej ciężarem a przyniosła oczekiwany owoc i była wielkim darem na chwałę Boga. Proszę Cię również św. Rito o dobre wyniki badań dla nas i zdrowie fizyczne oraz psychiczną odporność w naszej całej rodzinie.
Czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 10:22
Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie. Aby ustąpiły nieprzyjemne, niepokojące mnie dolegliwości ze strony pęcherza i układu moczowego, które zaczęły się pojawiać po wielu latach spokoju. Jezu Ufam Tobie.
Arkadiusz napisał/a 22 września 2022 o 10:12
Proszę Cię abyś w moim imieniu poprosiła Pana Jezusa aby zesłał znak, że nasze dziecko urodzi się zdrowe. Niech urodzi się zdrowe, a ciąża i poród niech przebiegną łagodnie. Uratuj ich oboje. Proszę. Błagam. Inaczej nie damy sobie rady w nadchodzących trudnych czasach.
Darek napisał/a 22 września 2022 o 08:51
Święta Rito prosze o wstawiennictwo u Boga i Maryi w Moich i Mojej rodziny Tobie wiadomych łask.Darek
Karina napisał/a 22 września 2022 o 08:51
Św. Rito wstaw się za nami abyśmy mogli zostać rodzicami . Pomóż nam w spełnieniu naszego największego marzenia , abyśmy mogli dzielić się nasza miłością z upragnionym dzieckiem .
Karina napisał/a 22 września 2022 o 08:44
Św. Rito z całego serca dziękuję za wszystkie łaski które otrzymaliśmy i nadal proszę o zdrowie dla mojej mamy i całej rodziny . Miej nas w swojej opiece . Wstawiaj się za nami .
czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 08:14
Święta Rito dziękuję Ci za Twoją obecność w moim życiu. Ochraniaj moją Rodzinę i wypraszaj potrzebne łaski u Dobrego Boga.
czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 08:12
Kochana święta Rito proszę o uwolnienie z nałogu dla mojego siostrzeńca oraz dla męża koleżanki.
czcicielka napisał/a 22 września 2022 o 08:11
Kochana św. Rito. Proszę Cię w intencjach, które bardzo dobrze znacz. Ty wiesz co mnie smuci, dręczy ale i daje szczęście. Dziękuję Ci św. Rito, że jesteś ze mną i z moimi bliskimi i że zanosisz moje prośby przed oblicze Dobrego Boga. Święta Rito opiekuj się nadal moimi bliskimi. Wypraszaj nam łaski zdrowia i rodzinnej zgody. Proszę święta Rito o zdrowie szczególnie dla mojego chorego męża, o dary Ducha Świętego dla synów, o pomyślnie zdany egzamin. Święta Rito chciej nadal być moją orędowniczką i opiekunką.
Alicja napisał/a 22 września 2022 o 08:05
O zdrowie i siły dla brata Andrzeja , zdrowie dla Alicji , zdrowie dla Marka wyleczenie gradówki na oku