Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła 7lipca 2024 r.

 
1. Dzisiaj przypada XIV Niedziela Zwykła. Dzisiejsza Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca – Adoracyjną. Zmiana Tajemnic Różańcowych. W kościele parafialnym o godz. 17.45 Nabożeństwo, Zmiana Tajemnic, a o godz. 18.00 Msza święta. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
2. Dzisiaj Odpust w Jasieniu. Suma odpustowa o godz. 12.00. Z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka do Jasienia o godz. 06.45. Łączymy swe intencje modlitewne z intencjami pielgrzymów.
3. Od 4 lipca pielgrzymują pątnicy w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Diecezji Przemyskiej na Jasną Górę do Czarnej Madonny. Za pośrednictwem Radia Fara można łączyć swe intencje z trudem pielgrzymowania pątników.
4. W tym tygodniu Msze święte w kościele parafialnym będą odprawiane o godz. 18.00.
5. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
6. Jutro /8 lipca/ przypada wspomnienie św. Jana z Dukli patrona naszej Archidiecezji.
7. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: rodzinę Szylak Bałajewicz i Szarek. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
8. Słowa szczerego podziękowania, kierujemy pod adresem wszystkich, którzy pracowali w dniu wczorajszym i w ciągu minionego tygodnia w Ogrodzie Świętej Rity. Bóg im zapłać za poświęcony czas i trud pracy. Dziękujemy strażakom z Lipia za pomoc w wypompowywaniu wody.
9. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, które składacie na rzecz parafii, kościoła i na Ogród św. Rity.
11. Zmarł +Jan Sienicki z Czarnej Dolnej. Pogrzeb odbędzie się jutro /poniedziałek/ o godz. 13.00. „Dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie”.