Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła 30 Czerwca 2024 r

 
1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. O godz. 17.40 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Zakończenie Nabożeństw czerwcowych. O godz. 18.00 Msza święta.
2. Msze święte codziennie w kościele parafialnym o godz. 18.00.
3. W środę Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przed Mszą świętą.
4. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek I piątek i I sobota miesiąca.
6. W I piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Spowiedź w I Piątek miesiąca: Rabe i Michniowiec – od godz. 16.00; Lipie i Żłobek – od godz. 16.45, Parafia i Czarna Dolna – od godz. 17.30, a o 18.00 Msza święta.
7. W sobotę po mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Opatrzności.
8. Przyszła Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca – Adoracyjną. Zmiana Tajemnic Różańcowych. W kościele parafialnym o godz. 17.45 Nabożeństwo, Zmiana Tajemnic a o godz. 18.00 Msza święta. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
9. Zbliża się Wielki Odpust Bieszczadzki w Jasieniu w dniach. Główna Msza święta odpustowa zostanie odprawiona w niedzielę (7 lipca) o godz. 12.00. W przyszłą niedzielę wyruszy pielgrzymka z naszej parafii do Jasienia. Wyruszamy z kościoła parafialnego o godz. 06.45. Szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem.
10. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: panią Alinę Łukaszczuk, Ewelinę Bałajewicz, Beatę Pisarską i rodzinę Mucha. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
11. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
12. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.