post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wlk. Postu Rok „A” /8 marca 2020 r.

 1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.15 w kościele parafialnym, a o 16.00 Msza święta. Składka z Gorzkich Żali w kościele parafialnym na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Gorzkie Żale po Mszy świętej. Dzisiaj składka do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes – Bóg zapłać za ofiary!
 2. Dzisiaj Dzień Kobiet – modlimy się w ich intencji.
 3. Mszę święte w kościele parafialnym w ciągu tygodnia o godz. 17.30. Msza święta.
 4. W środę – 11 marca w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 8.00 Msza święta (+Jadwigę Kalwara). Po Mszy świętej Wystawienie najświętszego Sakramentu do godz. 17.30. Zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia.
 5. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W czwartek w kościele parafialnym od godz. 17.00 do 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 Msza święta.
 6. Droga Krzyżowa w tym tygodniu:

Michniowiec i Rabe – czwartek godz. 15.30; Żłobek i Lipie – czwartek godz. 16.15: Czarna Dolna – piątek godz. 16.30 Droga Krzyżowa i Msza święta: kościół parafialny – piątek godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 17.30 Msza święta.

 1. Ogłaszamy zapisy na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej

3-5 kwietnia w Błażowej. Zapisy do jutra.

 1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p Kazimierza Dyrdę, Annę Łysyganicz, Aleksandrę Kiełbińską i Barbarę Bińkowską. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 2. Zwyczajem corocznym w naszej parafii w Niedzielę Palmową organizowany jest Konkurs na najpiękniejszą palmę. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to parafialne dzieło.
 3. Uczniowie naszej szkoły w V Niedzielę Wlk. Postu i przez cały tydzień poprzedzający Niedzielę Palmową będą przed kościołami naszej parafii sprzedawać palmy po Mszach świętych.
 4. Przyszła Niedziela jest III Niedzielą miesiąca. Dotychczas na zakup pola zebraliśmy 26060 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiarę na ten cel. Jeżeli, ktoś chciałby złożyć jeszcze ofiarę – może to uczynić w przyszłą niedzielę – Bóg zapłać.
 5. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.