post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny 31 grudnia 2017 r.

  1. Dzisiaj – Niedziela Świętej Rodziny, a zarazem  12 – Zakończenie Roku 2017. Msze święte połączone z nabożeństwami na zakończenie roku. Jest to także Odpust w Rabem. Suma odpustowa  o godz. 12.00. Dlatego Porządek Mszy świętych będzie następujący: Kościół parafialny – 7.30 i 10.30, Żłobek – 9.00. Druga strona bez zmian.  Nie będzie Mszy świętej o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwie można zyskać Odpust zupełny.
  2. Jutro – poniedziałek 1.01.2018r. – Nowy Rok Pański – Uroczystość Bożej Rodzicielki – Dzień modlitw o pokój na świecie. W Nowy Rok porządek Mszy świętych, jak w każdą niedzielę.
  3. Msze święte w tym tygodniu o godz. 7.00 od wtorku do czwartku włącznie.
  4. W tym tygodniu kontynuujemy Wizytę Kolędową:

- wtorek 2.01 Czarna Dolna od godz. 15.30 jeden kapłan – od rodziny Sieńko (koło kościoła) w kierunku końca wioski, drugi kapłan – od końca wioski

- środa 3.01 Czarna Dolna od godz. 15.30 jeden kapłan od kościoła w kierunku Czarnej Górnej, drugi kapłan  – od rodziny Rzeszowskich w kierunku kościoła.

czwartek 4.01 – Czarna Górna – Przekaźnik jeden kapłan od drogi głównej, drugi od przekaźnika do centrum (od 15.30).

  1. W tym tygodniu wypada I czwartek I Piątek i I Sobota miesiąca.
  2. Ze względu na spowiedź i Komunię Świąteczną chorych odwiedzimy w kolejnym I piątku lutego. Porządek spowiedzi I piątkowej:

Rabe i Michniowiec – od godz.: 15.00; Żłobek i Lipie – od godz.: 15.45

Parafia i Czarna Dolna – od godz.: 16.30, następnie Msza święta.

Jednocześnie przypominamy młodzieży gimnazjalnej i dzieciom IV klas o spowiedzi i Komunii I – piątkowej.

  1. W sobotę 6.01.2017 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W czasie Mszy świętych błogosławieństwo kredy i kadzidła. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona jest na misje.
  2. Przyszła niedziela 7.01 – będzie niedzielą adoracyjną. Także w przyszłą niedzielę Zmiana Tajemnic Różańcowych. Przyszła Niedziela jest Niedzielą Chrztu Pańskiego.
  3. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy p. Zofię Zarzyczną, Iwonę Magusiak i Ryszarda Różańskiego. W kościołach filialnych sprzątanie wg. wyznaczonej kolejki.
  4. Bóg zapłać wszystkim za ofiary złożone na rzecz parafii.

 

 

 

 

Comments are closed.