post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wlk. Postu Rok „A” /15 marca 2020 r.

  1. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 15.30 w kościele parafialnym, a o 16.00 Msza święta. W kościołach filialnych Gorzkie Żale po Mszy świętej. Dzisiejsza Niedziela jest III Niedzielą miesiąca. Istnieje możliwość złożenia ofiary na zakup pola – Bóg zapłać za ofiary.
  2. Mszę święte w kościele parafialnym w ciągu tygodnia o godz. 17.30. Przez cały tydzień kościół parafialny od godz. 15.00 do Mszy świętej będzie otwarty, aby umożliwić wiernym modlitwę i prywatną adorację Chrystusa Eucharystycznego w intencjach – ustanie epidemii koronowirusa i uchronienie nas i naszych rodzin od chorób i nieszczęść.
  3. W czwartek (19.03) Świętego Józefa. Modlimy się w intencji wszystkich ojców i naszego Arcybiskupa Seniora Józefa Michalika.
  4. Droga Krzyżowa w tym tygodniu:

Droga Krzyżowa w tym tygodniu będzie odprawiona tylko w: Czarna Dolna – piątek godz. 16.30 Droga Krzyżowa i Msza święta: kościół parafialny – piątek godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 17.30 Msza święta.

  1. Ze względu na trwającą epidemię i możliwość zarażenia się koronawirusem, a także rozporządzenia naszej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu o ograniczeniu organizowania Uroczystości gromadzących liczbę wiernych przekraczającą 50 osób odwołujemy w tym miesiącu Nabożeństwo do Świętej Rity przypadające na dzień 22 marca, czyli w przyszłą niedzielę.
  2. W przyszłą niedzielę porządek popołudniowy z tego wzg. będzie następujący: o godz. 15.30 Gorzkie Żale, a o godz. 16.00 Msza święta.
  3. Kancelaria Parafialna czynna tylko w razie konieczności. (Sprawy mniej ważne załatwiamy w późniejszym terminie).
  4. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Małgorzatę Święcicką, Bogumiłę Dyrda i Danutę Hryniewiecką. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  5. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.