post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła „A” 09.02.2020 r.

  1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa o godz. 16.00.
  2. Dzisiaj dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają poświęcone książeczki do modlitwy na Mszy świętej o godz. 11.30 w kościele parafialnym. Prosimy dzieci o obecność wraz z rodzicami.
  3. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu o godz. 17.00 za wyjątkiem wtorku.
  4. We wtorek – 11 lutego – Matki Bożej z Loudres – Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza święta połączona z obrzędem namaszczenia o godz. 15.30. Zwracamy się do najbliższej rodziny i sąsiadów osób chorych i starszych o pomoc w dotarciu im na uroczystość. Nie będzie tej Mszy świętej o 17.00 w tym dniu.
  5. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  6. W piątek Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  7. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy: P. Katarzynę Skiba, Ewę Skiba i Agatę Pupek. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  8. Zachęcamy do czytania Prasy Katolickiej – Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła, ogrzewanie świątyni, zakup pola i z racji Wizyty Duszpasterskiej.
  10. Zmarła + Maria Bieniek z Czarnej Dolnej. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek (10.02) o godz. 14.00. „Dobry Jezu, a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie”.

Comments are closed.