post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła Rok „A” 26 stycznia 2020 r.

  1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa o godz. 16.00. Dziś – dzień Słowa Bożego. Zachęcamy do częstej lektury Pisma Świętego.
  2. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu o godz. 17.00 za wyjątkiem środy.
  3. W środę – 29 stycznia mija 5 – rocznica śmierci naszego +księdza proboszcza Andrzeja Majewskiego. Uroczysta Msza święta za +ks. Andrzeja połączona z modlitwami nad grobem zmarłego proboszcza odbędzie się o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W sobotę – 1 lutego – I sobota miesiąca. Po Mszy świętej Nowenna do Matki Opatrzności Bożej.
  6. W niedzielę – 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu poświęcenie gromnic. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek przeznaczona jest na klasztory klauzurowe naszej Archidiecezji. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Przyszła Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca lutego. Zmiana Tajemnic Różańcowych. W kościele parafialnym o godz. 15.45 Nabożeństwo, zmiana Tajemnic Różańcowych, a o godz. 16.00 Msza święta.
  7. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy: panią Iwonę Czernatowicz – Panek, Krystynę Lubaczewską i LeeAnn Dudka. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła, ogrzewanie świątyni, zakup pola i z racji Wizyty Duszpasterskiej.

Comments are closed.