post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

  1. Dzisiaj – Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie Okresu Bożego Narodzenia. Kolędy jednak śpiewamy do 2 lutego. Msze święte do południa jak w każdą niedzielę. Po południu Msza święta o godz. 15.00, a następnie Dyrektor GDK oraz Klub Seniora w Czarnej serdecznie zapraszają na Jasełka oraz wspólne kolędowanie do Gminnego Domu Kultury w Czarnej na godz. 16:00.
  2. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu od wtorku do piątku włącznie o godz. 7.00, w sobotę o godz. 17.00
  3. Plan Wizyty Duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek –13.01 od godz. 15.30 do godz. 21.00 Michniowiec (od Bystrego) i Rabe (od Hoszowa).

Wtorek – 14.01 – od godz. 15.30 Michniowiec i Rabe – dalsza część do końca.

Środa – 15.01 – od godz. 14.00 Czarna Dolna Bloki, a następnie jeden kapłan od kościoła (rodzina Sieńko), a drugi od końca Czarnej Dolnej

Czwartek – 16.01 – od godz. 15.00 Czarna Dolna – od kościoła w kierunku Czarnej Górnej i od rodziny Rzeszowskich w kierunku kościoła.

  1. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W przyszłą niedzielę wypada III Niedziela miesiąca. Składka w podpisanych kopertach na zakup pola. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy: panią Małgorzatę Makowską, Mieczysławę Koniewicką i Tadeusza Filipa. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła, ogrzewanie świątyni,

z racji Wizyty Duszpasterskiej.

Comments are closed.