post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 5 stycznia 2020 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Adoracyjną. Zmiana Tajemnic Różańcowych. W kościele parafialnym o godz. 15.45 Nabożeństwo, następnie zmiana Tajemnic Różańcowych, a o godz. 16.00 Msza święta. Składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. Jutro – 6 stycznia – przypada – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W czasie Mszy świętych błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze święte jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona na Misje.
  3. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 7.00.
  4. Plan Wizyty Duszpasterskiej w tym tygodniu:

Wtorek – 7.01 – od godz. 15.30 Czarna Górna od Czarnej Dolnej do szkoły (po obu stronach drogi

Środa – 8.01 – od godz. 15.30 Czarna Górna od Szkoły (po obu stronach do drogi głównej)

Czwartek – 9.01 – od godz. 15.30 Czarna Górna – jeden kapłan Centrum Czarnej, domy obok Strażnicy, strażnica; drugi kapłan – bloki przy stacji paliw

Piątek – 10.01 – od godz. 15.30 Czarna Górna – reszta domów za Stacją Paliw i Niedźwiedzia Górka

Sobota – 11.01 od godz. 9.30 jeden kapłan Żłobek od lasu, drugi kapłan Lipie od początkowych numerów.

  1. W przyszłą niedzielę – 12.01 przypada Święto Chrztu Pańskiego. Msze święte do południa jak w każdą niedzielę. Po południu Msza święta o godz. 15.00, a następnie Dyrektor GDK oraz Klub Seniora w Czarnej serdecznie zapraszają na Jasełka oraz wspólne kolędowanie do Gminnego Domu Kultury w Czarnej na godz. 16:00.
  2. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy: panią Lidię Bucior, Marie Brygoła i Wandę Szyszka. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła, ogrzewanie świątyni, zakup pola i z racji Wizyty Duszpasterskiej.

Comments are closed.