post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła 17 listopada 2019 r.

 1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa w kościele parafialnym o godz. 16.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na pomoc dla Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie. Bóg zapłać za ofiary!
 2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Kończymy Rok Liturgiczny.
 3. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Msza święta w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Msza święta w Czarnej Dolnej o godz. 16.00 w piątek połączona z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałych kościołach filialnych – 15 minut przed Mszą świętą niedzielną nabożeństwo z modlitwami za zmarłych.
 4. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek – 22 listopada zwyczajem comiesięcznym – Nabożeństwo do Św. Rity. Nabożeństwu będzie przewodniczył ksiądz Sebastian Mucha wikariusz z parafii NMP Królowe Polski z Ustrzyk Dolnych. O godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, prośby, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż i ucałowanie relikwii. Zapraszamy na to Nabożeństwo czcicieli Św. Rity.
 6. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: rodzinę Pańczyk, Faber i Bem. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 7. Prasa Katolicka – zachęcamy do czytania.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i na ogrzewanie świątyni. Bóg zapłać za ofiary.
 9. W naszej parafii Festiwal Piosenki religijnej „Bieszczady chwalą Pana” im. Ks. Andrzeja Majewskiego odbędzie się 7 grudnia (sobota). Zgłoszenia do 2 grudnia.
 10. Zamontowaliśmy lampę solarną przy wejściu na cmentarz. Bardzo dziękuję panom, którzy pomogli ją zainstalować.
 11. Porządek spotkań formacyjnych w tym tygodniu:

- spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania dla wszystkich klas (VI – VIII) odbędzie się w środę 20 listopada. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

Comments are closed.