Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła 20 października 2019 r.

 1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za wszystkich misjonarzy i za misje. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. O godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, a 16.00 Msza święta.
 2. Dzisiaj w czasie Mszy świętej o 11.30 dzieci klasy III otrzymają poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na to spotkanie.
 3. We wtorek – 22 października zwyczajem comiesięcznym – Nabożeństwo do Św. Rity. Nabożeństwu będzie przewodniczył ksiądz Rafał Borcz – wikariusz parafii Łańcut Fara. O godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, prośby, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż i ucałowanie relikwii. Zapraszamy na to Nabożeństwo czcicieli Św. Rity.
 4. We wtorek 22 października przeżywamy Święto Św. Jana Pawła II.
 5. Nabożeństwa Różańcowe w kościele parafialnym są odprawiane o godz. 17.00, natomiast Msze święte o godz. 17. 30. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, a w szczególności dzieci i młodzież szkolną.
 6. Porządek Nabożeństw Różańcowych w kościołach filialnych w październiku:

- Codziennie o godz. 16.30 – sami parafianie.

 1. W czwartek od godz. 16.30 Wystawienie Najświętszego sakramentu i Adoracja,

o 17.00 Różaniec, a o 17.30 Msza święta.

 1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Renatę Paszkowską, Ewę Paszkowską i Józefę Tworzydło. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 2. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (cofniemy czas o godzinę).
 3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad. Zachęcamy wszystkich do pamięci o bliskich zmarłych i do zrobienia porządków na ich grobach. Kartki wypominkowe zostały wystawione na stolikach za ławkami.
 4. Ogłoszenie! – Dnia 30 października 2019 r. o godz. 12.30-14.00 odbędzie się Bezpłatne komputerowe badanie wzroku – Urząd Gminy Czarna. Rejestracja nr tel.: 13/4619009.
 5. Prasa Katolicka zachęcamy do czytania.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła. Niebawem rozpoczniemy sezon grzewczy. Tradycyjnie można składać ofiary w kopertach z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła” – Bóg zapłać za ofiary.

Comments are closed.