Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła 13 października 2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary. O godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, a 16.00 Msza święta.
 2. W poniedziałek 14.10 – Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w tym dniu w czasie nabożeństwa różańcowego w intencji nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.
 3. Nabożeństwa Różańcowe w kościele parafialnym są odprawiane o godz. 17.00, natomiast Msze święte o godz. 17. 30. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, a w szczególności dzieci i młodzież szkolną.
 4. Porządek Nabożeństw Różańcowych w kościołach filialnych w październiku:

- Codziennie o godz. 16.30 – sami parafianie.

 1. W czwartek od godz. 16.30 Wystawienie Najświętszego sakramentu i Adoracja,

o 17.00 Różaniec, a o 17.30 Msza święta.

 1. W piątek 18.10 święto świętego Łukasza ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia i jej pracowników.
 2. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy świętej o 11.30 dzieci klasy III otrzymają poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na to spotkanie.
 3. W sobotę 19.10 – zapraszamy do Archikatedry na Pielgrzymkę Dzieła Pomocy Powołaniom wszystkich zatroskanych o powołania.
 4. Za tydzień Niedziela Misyjna i składka na potrzeby misji.
 5. Spotkania formacyjne przed Bierzmowaniem rozpoczynające się o godz. 17.00 – Nabożeństwem Różańcowym: kl. VI i VII – środa, kl. VIII – czwartek.
 6. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Dąbrowską, Tetera, Grażynę Ćwieluch, Sylwię Steciuk i Małgorzatę Bartnik. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 7. Prasa Katolicka zachęcamy do czytania.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła. Niebawem rozpoczniemy sezon grzewczy. Tradycyjnie można składać ofiary w kopertach z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła” – Bóg zapłać za ofiary.

Comments are closed.