post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela zwykła 07 lipca 2019 r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca – Adoracyjna. Zmiana Tajemnic Różańcowych.

W kościele parafialnym o godz. 17.40 Nabożeństwo, Zmiana Tajemnic Różańcowych, a o godz. 18.00 Msza święta. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. Dzisiaj wyruszyła z naszej parafii piesza pielgrzymka parafialna na Odpust do Jasienia. Suma Odpustowa o godz. 12.00.

3. Przez cały tydzień Msze święte w kościele parafialnym będą odprawiane o godz. 18.00.

4. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Bóg zapłać sprzątającym kościół w tygodniu minionym. O sprzątanie na ten tydzień prosimy: p. Iwonę Michalewską, Agnieszkę Tomaszewską i Marcina Kobak. Natomiast w kościołach dojazdowych rodziny według wyznaczonej kolejki.

11. Od 4 lipca pielgrzymuje pieszo Archidiecezjalna Przemyska Pielgrzymka na Jasną Górę. Łączymy się z pątnikami w modlitwie różańcowej za pośrednictwem Radia Fara.

12. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej (Gość Niedzielny i Niedziela).

14. 27 lipca (sobota godz. 17.00) w naszym kościele parafialnym odbędzie się koncert „Pieśni nabożnych” w wykonaniu Adama Struga – śpiewaka i etnomuzykologa, znawcy tradycyjnego śpiewu i muzyki religijnej. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie. 

15. Zapowiedzi:

a) Arkadiusz Jan Panek zam. Czarna Górna i Iwona Czernatowicz zam. Czarna Górna par. Czarna zap. I.

b) Michał Filip Kiełbowicz zam. Jarosław par. Chrystusa Króla w Jarosławiu i Justyna Weronika Wadas zam. Czarna Górna par. Czarna zap. I.

c) Adam Marcin Sosiński zam. Orzechowo par. Orzechowo i Dominika Wioletta Pszonak zam. Bystre par. Czarna zap. I.

Comments are closed.