post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie 2 czerwca 2019 r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 17.40 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a następnie zmiana Tajemnic Różańcowych. Msza święta popołudniowa o godz. 18.00 (przechodzimy na czas letni do końca września). Jest to zarazem I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Różańcowych.
 2. Od jutra kandydaci do Bierzmowania rozpoczynają Nowennę przed przyjęciem Sakramentu Dojrzałości. Zapraszamy młodzież do udziału w każdy dzień tygodnia na godz. 18.00 począwszy od jutra. Jednocześnie jest to czas Nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 3. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania i ich bliskich jest planowana na przyszły poniedziałek (10 czerwca). Natomiast 11 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 w Polanie przyjmą Sakrament Bierzmowania z rąk Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka.
 4. Przeżywamy miesiąc czerwiec. Codziennie po każdej Mszy świętej o godz. 18.00 Litania do Serca Jezusowego.
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – I dzień Zielonych Świątek
 6. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W sobotę wyjątkowo od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Spowiedzi w I Piątek:

Rabe i Michniowiec od godz. 16.00; Żłobek i Lipie od godz. 16.45; Parafia i Czarna Dolna od godz. 17.30.

 1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym kościół i obejście w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Katarzynę Chrebor, Bożenę Tomkiewicz, Marię Warta. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 2. 16 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce organizowany jest III Diecezjalny Zjazd Rodzin Wielodzietnych. Zachęcamy do wzięcia udziału rodziny w tym zjeździe.
 3. Od 4-15 lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Leska. Zgłoszenia do połowy czerwca.
 4. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.