post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wlk. Postu Rok „C” 10 marca 2019 r.

 1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.15 w kościele parafialnym, a o 16.00 Msza święta. Składka z Gorzkich Żali w kościele parafialnym na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Gorzkie Żale po Mszy świętej.
 2. Mszę święte w kościele parafialnym w ciągu tygodnia o godz. 17.30. Msza święta w Czarnej Dolnej w piątek o godz. 17.30.
 3. Droga Krzyżowa w tym tygodniu:

Michniowiec i Rabe – czwartek godz. 15.30; Żłobek i Lipie – czwartek godz. 16.15; Parafia i Czarna Dolna – piątek godz. 17.00

 1. W czwartek w kościele parafialnym od godz. 17.00 do 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 Msza święta.
 2. W przyszłą niedzielę składka do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes.
 3. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: P. Kazimierę Bałajewicz, Agnieszkę Szylak i Bożenę Szarek. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 4. Świetlica parafialna dla młodzieży jest otwarta od poniedziałku do soboty po Mszy świętej wieczorowej. Świetlica nie jest czynna w czasie Nabożeństw w kościele. Zapraszamy do korzystania.
 5. 29 marca organizowana jest przez Zgromadzenie Salezjanów w Polanie Ekstremalna Droga Krzyżowa. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.
 6. Już dzisiaj ogłaszamy zapisy na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej 12-14 kwietnia w Dukli. Więcej informacji w przyszłą niedzielę.
 7. Zwyczajem corocznym w naszej parafii w Niedzielę Palmową organizowany jest Konkurs na najpiękniejszą palmę. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to parafialne dzieło.
 8. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.