post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła Rok „C” 10 luty 2019 r.

  1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa o godz. 16.00.
  2. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu o godz. 17.00 za wyjątkiem poniedziałku.
  3. Jutro 11 lutego – Matki Bożej z Loures – Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza święta połączona z obrzędem namaszczenia o godz. 10.00. Zwracamy się do najbliższej rodziny i sąsiadów osób chorych i starszych o pomoc w dotarciu im na uroczystość. Nie będzie tej Mszy świętej o 17.00 w tym dniu.
  4. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  5. W czwartek Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  6. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: P. Elżbietę Bojko, Wioletę Kończuk i Anetę Zbozień . Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  7. Młodzież i dzieci rozpoczynają Ferie zimowe. Jest to czas wypoczynku dla nich, ale nie jest to czas wolny od praktyk religijnych. Módlmy się w ich intencji. Jednocześnie zostaje otwarta świetlica parafialna dla młodzieży. Będzie ona otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.30. Zwracamy się z prośbą do młodzieży o poszanowanie świetlicy i jej wyposażenia, a równocześnie o utrzymywanie porządku. Równocześnie zapraszam i starszych do korzystania ze świetlicy po Mszy świętej wieczorowej.
  8. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.