post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła Rok „C” 3 luty 2019 r.

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Adoracyjna. O godz. 15.45 Nabożeństwo połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych. O godz. 16.00 Msza święta. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary!
  2. Msze święte w kościele parafialnym w tym tygodniu o godz. 17.00. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 (jest to I czwartek miesiąca). Po Mszy świętej Spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. We wtorek – 5 lutego świętej Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  4. W środę Spotkanie Formacyjne dla klas VIII i III Gimnazjum, zaś w czwartek dla klas VI i VIIa i VIIb. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 17.00.
  5. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: P. Iwonę Czernatowicz – Panek, Krystynę Lubaczewską i LeeAnn Dudka . Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki. Dziękujemy rodzinom odpowiedzialnym w tym roku za wystrój świątyń za rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowych.
  6. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane z racji Wizyty Kolędowej.

Comments are closed.