post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu Rok „C” 9 grudnia 2018 r.

 1. Dzisiaj – II Niedziela Adwentu. Przeżywamy dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom. Bóg zapłać za ofiary. O godz. 16.00 Msza święta.
 2. Roraty w kościele parafialnym przez cały tydzień o godz. 17.00, natomiast w soboty roraty o godz. 6.00. Zachęcamy zgodnie z tradycją naszych ojców do udziału w tych nabożeństwach – dzieci z lampionami, młodzież i wszystkich dorosłych.
 3. Msza święta w Czarnej Dolnej w piątek o godz. 16.00.
 4. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 5. W czwartek od godz. 16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, o 17.00 Msza święta.
 6. Spowiedź Adwentowa w naszej parafii odbędzie się 21 grudnia (w piątek). Szczegóły zostaną podane w przyszłą niedzielę.
 7. Wczoraj tj. w sobotę (8 grudnia) w naszej parafii odbył się Festiwal Piosenki religijnej „Bieszczady chwalą Pana”. Przez cały przebieg Festiwalu towarzyszyło nam Diecezjalne Radio Fara – składam im serdeczne Bóg zapłać. Słowa podziękowania kieruję pod adresem Wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Festiwalu (a w szczególności pani Dyrektor GOK-u, paniom posługującym w kuchni, paniom z Akcji Katolickiej, czy zaangażowanym w różne sprawy organizacyjne) – Bóg zapłać!
 8. Przypominamy, że w delikatesach Centrum można składać żywność dla osób potrzebujących z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać!
 9. Ogłoszenie! – Dyrekcja, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czarnej zapraszają Wszystkich na Szkolny Festyn Świąteczny dnia 13 grudnia (czwartek) na godz. 10.00. w programie: Koncert, Kiermasz ciast i wiele innych atrakcji
 10. Na stoliku za ławkami zostały wystawione opłatki i świece Caritas. Można je nabyć jeżeli ktoś tego nie zrobił. Bóg zapłać za ofiary. (kościół parafialny).
 11. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: rodzinę Dyrda, Bielówka i Tarnawski . Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 12. Prasa Katolicka – zachęcamy do czytania.
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i ogrzewanie świątyni.

Comments are closed.