post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIV Niedziela Zwykła – Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopada 2018 r.

 1. Dzisiaj – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. W czasie Mszy świętej o godz. 11.30 w kościele parafialnym Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświecenia rodzaju ludzkiego Sercu Bożemu. Msza święta popołudniowa dzisiaj o godz. 16.00.
 2. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych. Msza święta w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Msza święta w Czarnej Dolnej o godz. 16.00 w piątek.
 3. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 4. W czwartek od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek – wspominamy świętego Andrzeja Apostoła. W tym dniu Msza święta o godz. 17.00 zostanie odprawiona za +ks. Andrzeja Majewskiego (z ofiary parafian).
 6. Przyszła sobota jest I Sobotą Miesiąca. Po Mszy święte o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Opatrzności.
 7. Przyszła niedziela jest I Niedzielą Adwentu. Rozpoczynamy Czas Radosnego Oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Na Mszach Świętych w kościele parafialnym błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny. Młodzież i ministranci będą w przyszłą niedzielę roznosić opłatki i świece wigilijne. Ofiara za opłatki dobrowolna. Natomiast za świece Caritas na pomoc dzieciom potrzebującym (min 5 zł).
 8. W kościele parafialnym zostały zakupione i wymienione nowe dywaniki na wszystkie ławki. Słowa podziękowania kieruję pod adresem wszystkich, którzy zaangażowali się w ten zakup i przygotowanie tych dywaników. Wam zaś składam serdeczne podziękowanie za ofiary na ten cel. Bóg zapłać!
 9. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: rodzinę Skitał, Karnat, Podkalicka i Święcicka. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 10. Prasa Katolicka – zachęcamy do czytania.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i ogrzewanie świątyni.
 12. W naszej parafii Festiwal Piosenki religijnej „Bieszczady chwalą Pana” im. Ks. Andrzeja Majewskiego odbędzie się 8 grudnia (sobota). Formularz zgłoszeń na stronie parafialnej. Zgłoszenia do 5 grudnia.                                                                                                                                                                      zaproszenie – Festiwal Piosenki Religijnej                                                                                                                                                        karta zgłoszenia – Festiwal Piosenki Religijnej
  Regulamin Festiwalu Piosenki Religijnej

Comments are closed.