post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła 18 listopada 2018 r.

  1. Dzisiaj w kościele parafialnym Msza święta popołudniowa o godz. 16.00. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Księży emerytów w Korczynie – Bóg zapłać za ofiary!
  2. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  3. Jutro tj. w poniedziałek – 22 października zwyczajem comiesięcznym – Nabożeństwo do Św. Rity. Nabożeństwu będzie przewodniczył ksiądz Łukasz Czaja wikariusz z parafii Hoczew. O godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, prośby, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż i ucałowanie relikwii. Zapraszamy na to Nabożeństwo czcicieli Św. Rity.
  4. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Msza święta w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Msza święta w Czarnej Dolnej o godz. 16.00 w piątek połączona z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałych kościołach filialnych – 15 minut przed Mszą świętą niedzielną nabożeństwo z modlitwami za zmarłych.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Kończymy Rok Liturgiczny.
  6. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: rodzinę Faber, Bem i Tokarczyk. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
  7. Porządek spotkań w tym tygodniu

- oaza Dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00

- schola – piątek po Mszy świętej

  1. Prasa Katolicka – zachęcamy do czytania.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i ogrzewanie świątyni.
  3. W naszej parafii Festiwal Piosenki religijnej „Bieszczady chwalą Pana” im. Ks. Andrzeja Majewskiego odbędzie się 8 grudnia (sobota). Zgłoszenia do 3 grudnia.

Comments are closed.