post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła 4 listopada 2018 r.

 1. Dzisiaj przypada I Niedziela Miesiąca – Adoracyjna. Zmiana Tajemnic Różańcowych. W kościele parafialnym o 15.45 Nabożeństwo, zmiana Tajemnic, a 16.00 Msza święta. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji. Bóg zapłać!
 2. Podczas ostatniej niedzieli organizowana była kwesta na remont spalonego domu p. Dariusza Górniaka. Zebrano łącznie 3350 złotych. Pan Górniak serdecznie dziękuje za złożone ofiary. Bóg zapłać!
 3. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Przez cały listopad istnieje możliwość zyskania odpustów, które możemy ofiarować za naszych zmarłych. Do 8 listopada – odpust zupełny, a od 9 do 30 listopada odpust cząstkowy.
 5. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Są jeszcze kartki wypominkowe. Msza święta w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00. Msza święta w Czarnej Dolnej o godz. 16.00 w piątek połączona z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałych kościołach filialnych – 15 minut przed Mszą świętą niedzielną nabożeństwo z modlitwami za zmarłych.
 6. W przyszłą niedzielę /11.11/ 100-na rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. O godz. 7.30 Uroczysta Msza Święta Dziękczynna, złożenie wiązanek przy pomnikach i modlitwy za zmarłych, a następnie w Domu Kultury Program Patriotyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.
 7. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Borowiecką, Martę Piotrowicz, Barbarę Basiurka, Agnieszkę Rzeszowska, Sylwię Magusiak. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 8. Porządek spotkań w tym tygodniu

- ministranci – piątek po Mszy świętej

- Akcja Katolicka – czwartek po Mszy świętej

- oaza Dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00

- schola – piątek po Mszy świętej

 1. Prasa Katolicka – zachęcamy do czytania.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i ogrzewanie świątyni.
 3. W naszej parafii Festiwal Piosenki religijnej „Bieszczady chwalą Pana” im. Ks. Andrzeja Majewskiego odbędzie się 8 grudnia (sobota). Zgłoszenia do 3 grudnia.

Comments are closed.