Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła 21 października 2018 r.

 1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za wszystkich misjonarzy i za misje. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. O godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe, a 16.00 Msza święta.
 2. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II.
 3. Jutro tj. w poniedziałek – 22 października zwyczajem comiesięcznym – Nabożeństwo do Św. Rity. Nabożeństwu będzie przewodniczył ksiądz Tomasz Węgrzyński. O godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, prośby, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż i ucałowanie relikwii. Zapraszamy na to Nabożeństwo czcicieli Św. Rity.
 4. Nabożeństwa Różańcowe w kościele parafialnym w ciągu tygodnia są odprawiane o godz. 17.00, natomiast Msze święte o godz. 17.30. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, a w szczególności dzieci i młodzież szkolną.
 5. Porządek Nabożeństw Różańcowych w kościołach Filialnych w październiku:

-Czarna Dolna – piątek – Msza święta o godz. 16.30, następnie różaniec, w pozostałe dni tygodnia różaniec o godz. 16.30 – sami parafianie

-Rabe – we wszystkie dni tygodnia różaniec o godz. 16.30 – sami parafianie

- Żłobek – wtorek- Msza święta o godz. 16.30, następnie różaniec, w pozostałe dni tygodnia różaniec o godz. 16.30 – sami parafianie

- Michniowiec – środa – Msza święta o godz. 16.30, następnie różaniec, w pozostałe dni tygodnia różaniec o godz. 16.30 – sami parafianie

- Lipie – czwartek – Msza święta o godz. 16.30, następnie różaniec, w pozostałe dni tygodnia różaniec o godz. 19.00 – sami parafianie

 1. W czwartek od godz. 16.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
 2. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy: p. Renatę Paszkowską, Ewę Paszkowską i Józefę Tworzydło. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad. Zachęcamy wszystkich do pamięci o bliskich zmarłych i do zrobienia porządków na ich grobach. Kartki wypominkowe zostaną wystawione w przyszłą niedzielę.
 4. Prasa Katolicka zachęcamy do czytania.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii, kościoła i ogrzewanie świątyni.
 6. W piątek Spotkania:

- ministranci – zbiórka po Mszy świętej

- schola próba po Mszy świętej

- Oaza Dzieci Bożych o godz. 16.00

 1. W przyszłą niedzielę odbędzie się składka do puszek we wszystkich kościołach naszej parafii na remont mieszkania pana Dariusza Górniaka, które zostało zniszczone przez pożar.
 2. Grupa inicjatywna Centrum Aktywności Społeczno – Gospodarczej pod patronatem Lokalnej Grupy Działania „Zielone Bieszczady” w ramach projektu „Ekonomia społeczna w praktyce”, pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w seminarium tematycznym z zakresu Ekonomii Społecznej prowadzonym pod hasłem „Bieszczadzkie spotkania z ekonomią społeczną” . Spotkanie odbędzie się 25.10.2018 (czwartek) w Gminnym Domu Kultury w Czarnej o godz. 16.00.

Comments are closed.