post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła 2 września 2018 r.

 1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Adoracyjna. O godz. 17.45 Nabożeństwo połączone ze zmiana Tajemnic Różańcowych. O godz. 18.00 Msza święta. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na seminarium Duchowne. Bóg zapłać za ofiary!
 2. Jutro (poniedziałek) – 3 września – początek Roku szkolnego 2017/2018. Mszą świętą o godz. 8.00 rozpoczniemy Rok szkolny. Dzieci i młodzież szkolną prosimy o przybycie na plac szkolny. O godz. 7.45 będzie wymarsz wszystkich klas ze sztandarami na Uroczystą Mszę świętą. Jeżeli będzie padało gromadzimy się w kościele.
 3. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie o godz. 18.00.
 4. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W czwartek po Mszy świętej Spotkanie Akcji Katolickiej.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 7. W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych.

Spowiedzi w I Piątek:

Rabe i Michniowiec od godz. 16.00; Żłobek i Lipie od godz. 16.45; Parafia i Czarna Dolna od godz. 17.30. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze Sakramentu pokuty.

 1. W sobotę – 8 września Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) – Odpust w czarnej Dolnej. O godz. 11.00 Uroczysta Msza święta odpustowa w Czarnej Dolnej połączona z procesją. W czasie Mszy świętej błogosławieństwo ziarna pod zasiew.
 2. Rok formacyjny we wszystkich grupach naszej parafii rozpocznie się w Uroczystość Św. Stanisława Kostki 18 września (wtorek) Uroczystą Mszą świętą.
 3. Główny Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w naszej parafii odbędzie się 14 września (piątek) o godz. 17.00.
 4. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym na ten tydzień prosimy; p. Danutę Mehal, Katarzynę Mleczko i rodzinę Kiresztura. Natomiast w kościołach filialnych do sprzątania prosimy rodziny według wyznaczonej kolejki.
 5. Prasa Katolicka zachęcamy do czytania
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.