post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła 5 sierpnia 2018 r.

 1. Dzisiejsza Niedziela jest I Niedzielą Miesiąca – Adoracyjną. O godz. 17.45 Nabożeństwo, a następnie zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza święta o godz. 18.00. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary!
 2. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie o godz. 18.00.
 3. Jutro – 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego.
 4. Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Modlimy się o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej parafii i w naszych rodzinach.
 5. W środę przed Mszą świętą o 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
 6. W czwartek o godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Chrystusa Eucharystycznego.
 7. Już dzisiaj informujemy, że w przyszły wtorek – 14 sierpnia wspominamy świętego Maksymiliana Marii Kolbego. W naszej wspólnocie parafialnej jest to dzień szczególnej modlitwy i pamięci za zmarłych. O godz. 17.00 Msza święta w intencji zmarłych, a po niej procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych przy poszczególnych stacjach. Prosimy o uporządkowanie grobów i cmentarza.
 8. W przyszłą środę – 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.
 9. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia wokół niego, koszenie trawy w tygodniu minionym. W kościele parafialnym do sprzątania na ten tydzień prosimy: p. Janinę Panek, Marię Dorożańską i p. Sobiecki. Natomiast w kościołach dojazdowych prosimy do sprzątania rodziny według wyznaczonej kolejki.
 10. Prasa Katolicka –zachęcamy do czytania.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.