post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła 22 lipca 2018 r.

  1. XVI Niedziela Zwykła – Dzień Pański. Dzisiaj w związku ze zbliżającym się wspomnieniem świętego Krzysztofa (25.07) – błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy świętej. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada – 22 lipca – zwyczajem comiesięcznym w tym dniu – Nabożeństwo do Świętej Rity. O godz. 17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec z rozważaniami, odczytywanie próśb, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż, ucałowanie relikwii. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli świętej Rity.
  3. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie o godz. 18.00.
  4. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  5. W czwartek o godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Chrystusa Eucharystycznego. W czwartek wspomnienie Joachima i Anny – rodziców Matki Najświętszej. Zapraszamy do udziału we Mszy świętej. Będziemy się modlić w intencji naszych rodziców.
  6. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tygodniu minionym. W kościele parafialnym do sprzątania p. Grażynę Kiresztura, Zbigniewa Osękowskiego i Annę Sopel. Natomiast w kościołach dojazdowych prosimy do sprzątania rodziny według wyznaczonej kolejki.
  7. W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się Zebranie Wiejskie GDK w Czarnej.
  8. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Przemyskiej organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła w dniach od 27 sierpnia do 5 września. Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń lub u kapłanów.
  9. Prasa Katolicka –zachęcamy do czytania.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.