post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018 r.

 1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa o godz. 18.00. O godz. 17.40 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 2. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie o godz. 18.00, za wyjątkiem piątku.
 3. W środę przed Mszą świętą Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek22 czerwca zwyczajem comiesięcznym w tym dniu – Nabożeństwo do Świętej Rity. O godz. 17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, prośby, Msza święta z kazaniem, poświęcenie róż, ucałowanie relikwii. Przewodniczy ksiądz Roman Kocaj – były wikariusz naszej parafii. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli świętej Rity.
 5. W piątek zakończenie Roku szkolnego 2017/2018. Msza święta dla uczniów naszej szkoły zostanie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 8.00. Przed Mszą świętą okazja dla uczniów do spowiedzi.
 6. W niedzielę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. W Michniowcu Odpust. Msza święta odpustowa połączona z procesją o godz. 11.30. Zapraszamy na Uroczystość Odpustową do Michniowca.

Porządek Mszy święty ulegnie zmianie: Czarna Dolna godz. 7.00, Lipie godz. 8.30, kościół parafialny: 7.30, 10.00 i 18.00, Rabe: 9.00, Żłobek: 10.00.

 1. Ogłoszenie dla Michniowca – bardzo prosimy o wykoszenie trawy w obejściu kościoła. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie świątyni do Uroczystości odpustowej.
 2. Spotkania

Klasa VII – spotkanie wtorek godz. 18.00

Klasa II Gimnazjum – spotkanie środa godz. 18.00

Akcja Katolicka – spotkanie czwartek po Mszy świętej.

 1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tygodniu minionym. W kościele parafialnym do sprzątania p. Bożenę Płocką, Marie Tworzydło, Joannę Płucienniczak, i Monikę Zdanowicz. Natomiast w kościołach dojazdowych prosimy do sprzątania rodziny według wyznaczonej kolejki.
 2. Czasopisma Niedziela, Gość Niedzielny –zachęcamy do nabycia.
 3. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.

Comments are closed.