post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018 r.

  1. Dzisiaj Msza święta popołudniowa o godz. 18.00. O godz. 17.40 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  2. Od środy uczniowie klasy III Gimnazjum z naszego Dekanatu przeżywają Nowennę przed Bierzmowaniem, które przyjmą w naszym kościele parafialnym w najbliższy czwartek – 14 czerwca o godz. 17.00 z rąk Księdza Arcybiskupa Adama Szala. Uczniowie klasy III Gimnazjum zobowiązani są do uczestnictwa w Nowennie przed Bierzmowaniem. We wtorek od 17.00 okazja do spowiedzi dla kandydatów do Bierzmowania, świadków, rodziny.
  3. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie o godz. 18.00, za wyjątkiem czwartku. W Czarnej Dolnej Msza święta w piątek o godz. 18.00.
  4. Porządek Spotkań w tym tygodniu:
  1. Spotkania dla młodzieży klasy III Gimnazjum przed Bierzmowaniem – poniedziałek i wtorek rozpoczęcie godz. 18.00 Eucharystią.
  1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tygodniu minionym. W kościele parafialnym do sprzątania p. Marie Warta, Annę Chrobak i Lucynę Kaźmierczyk. Natomiast w kościołach dojazdowych prosimy do sprzątania rodziny według wyznaczonej kolejki.
  2. Czasopisma Niedziela, Gość Niedzielny –zachęcamy do nabycia.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii i kościoła.
  4. Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce zaprasza na II Diecezjalne Spotkanie Rodzin 17.06.2018 godz. 11.00. Zachęcamy do w tej uroczystości rodziny w imieniu ks. Bpa Stanisława Jamrozka i naszym. Możemy dla chętnych zorganizować wyjazd autokarowy, ewentualnie własnym transportem..

Comments are closed.