post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna (Niedziela Miłosierdzia) 8 kwietnia 2018 r.

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy wszystkich do częstego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia. W kościele parafialnym po Mszy świętej o godz. 16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia połączone z modlitwą za zmarłych i procesją na cmentarz, na które Wszystkich zapraszamy . Dzisiaj w niedzielę Miłosierdzia składka do puszek na „Caritas”.
 2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
 3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W czasie Mszy świętej modlitwa w intencji dzieci poczętych i ich matek oraz adopcja dziecka poczętego.
 4. Msze święte w ciągu tygodnia w kościele parafialnym będą odprawiane o godz. 18.00, za wyjątkiem wtorku. We wtorek z racji Kongregacji Kapłańskiej Msza święta o godz. 7.00.
 5. W środę przed Mszą święta nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 6. W czwartek o godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Chrystusa Eucharystycznego.
 7. W piątek będziemy gościć w naszej parafii grupę Trzeźwościową AA z Lublina. O godz. 17.30 poprowadzą Drogę Krzyżową, o 18.00 włączą się z oprawą w Mszę świętą. Po Mszy świętej krótki koncert w wykonaniu Jerzego Fiedorczuka, a na koniec udamy się na grób Księdza Andrzeja by tam się pomodlić. Zapraszamy wszystkich do udziału.
 8. Porządek Spotkań w tym tygodniu:
 1. Czwartek po Mszy świętej – Spotkanie Akcji Katolickiej.
 1. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy: panią Danutę Hryniewiecką, Barbarę Mleczko, Annę Mleczko i Dorotę Tympalską. Sprzątanie w kościołach filialnych według kolejki.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii i kościoła.
 3. Czasopisma Niedziela, Gość Niedzielny –zachęcamy do nabycia
 4. Zapowiedzi:
 1. Rafał Jan Obuch s. Edwarda i Barbary Czaja zam. Ropienka 48/1, par. Ropienka i Edyta Anna Conio c. Zbigniewa i Agaty Marcis zam. Czarna Dolna 23, par. Czarna zap. I.
 2. Mariusz Stefan Leszczyński s. Zbigniewa i Franciszki Banach zam. Czarna Górna 47 par. Czarna i Marta Daria Faber c. Adama i Katarzyny Noworol zam. Czarna Górna 96A/2 par. Czarna. Zap. I.

Comments are closed.