post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu 4 marca 2018 r.

 1. Dzisiejsza Niedziela – jest Niedzielą Adoracyjną. Zmiana Tajemnic Różańcowych po każdej Mszy świętej przed Gorzkimi Żalami w kościołach filialnych. W kościele parafialnym Zmiana Tajemnic Różańcowych po Gorzkich Żalach, a o 16.00 Eucharystia. Taca z Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne
 2. Droga Krzyżowa w tym tygodniu:

Michniowiec i Rabe – czwartek godz.: 15.30

Żłobek i Lipie – czwartek godz.: 16.15

Parafia i Czarna Dolna – piątek godz.: 17.00

 1. Msze święte w tym tygodniu o godz. 17.30. Msza święta w Czarnej Dolnej w piątek       o 17.30.
 2. W środę przed Mszą święta Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 3. W czwartek od godz. 17.00 do 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu. W czwartek 8 marca – Dzień Kobiet – Modlimy się za wszystkie kobiety. Zapraszamy na wspólną modlitwę w ich intencji do kościoła parafialnego na 17.30.
 4. W przyszłą niedzielę – 11.03 obędzie się Dzień Skupienia w naszej parafii w związku z intronizacją NSPJ, która poprowadzi ojciec redemptorysta i p. Ewa Nosiadek założycielka Wspólnoty. Porządek jest następujący:

GOK – godz. 8.30 spotkanie z założycielka wspólnoty p. Ewa Nosiadek i konferencja

Godz. 9.00 Budowanie wspólnoty w parafii

Godz. 10.00 Intronizacja NSPJ osobista, w rodzinie i społeczna.

Kościół – 11.00 Adoracja Najśw. Sakramentu.

Godz. 11.30 Msza święta.

Godz. 12.30 Podsumowanie. Zachęcamy, aby jak najwięcej parafian wzięło udział w tym wielkim wydarzeniu w naszej parafii.

 1. Zwyczajem corocznym w Niedzielę Palmową organizowany jest w naszej parafii Konkurs na najpiękniejszą Palmę. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to parafialne dzieło.
 2. Są do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne. Ofiara minimalna 7 zł za paschalik i 5 zł za baranka. Zebrane ofiary zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
 3. W dniach 23-25 marca odbędzie się w Radymnie Spotkanie Młodych naszej Archidiecezji. Młodzież chcącą się udać na SMAP prosimy na Spotkanie w najbliższy piątek po Mszy świętej do salki na plebanii.
 4. Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać sprzątającym w tygodniu minionym. O sprzątanie w kościele parafialnym w tym tygodniu prosimy p. Angelikę Kołomyja, Alinę Łukaszczuk i Jana Muchę. W kościołach filialnych sprzątanie wg. wyznaczonej kolejki.
 5. Porządek Spotkań w tym tygodniu:
 6. ministranci – piątek po Mszy świętej.
 7. W poniedziałek po Mszy świętej Spotkanie Grupy Modlitewnej.
 8. piątek o 00 – Oaza Dzieci Bożych.
 9. Czasopisma katolickiezachęcamy do czytania.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii i kościoła.

 

 

Comments are closed.