post by proboszcz | | Closed

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopada 2017 r.

  1. |Dzisiaj w kościele parafialnym o godz. 16.00 Msza święta. Dzisiejsza taca na Dom Księzy emerytów w Korczynie. Bóg zapłać!
  2. W listopadzie modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Msze święte w kościele parafialnym codziennie o godz. 17.00.  W Czarnej Dolnej w tym tygodniu Msza święta  w piątek o godz. 16.00 połączona z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach. W pozostałych kościołach dojazdowych – 15 minut przed Mszą świętą niedzielną nabożeństwo z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W środę – 22 listopada zwyczajem comiesięcznym – Nabożeństwo do Świętej Rity. O godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec z rozważaniami, odczytywanie próśb, Msza święta z kazaniem, której będzie przewodniczył ksiądz Tomasz Stec,  poświęcenie róż, ucałowanie relikwii. Na to nabożeństwo zapraszamy wszystkich czcicieli świętej Rity.
  4. W czwartek od godz. 16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Chrystusa Eucharystycznego, o 17.00 Msza święta.
  5. Za tydzień w niedzielę (26.11) – Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela Roku Liturgicznego – Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  6. Sprzątanie kościoła – Składam Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia w minionym tygodniu. O sprzątanie prosimy na ten tydzień: rodzinę Faber, Bem i Tokarczyk. Natomiast w kościołach dojazdowych prosimy do sprzątania rodziny według wyznaczonej kolejki.
  7. Czasopisma katolickie – zachęcamy do czytania
  8. Bóg zapłać za ofiary na rzecz Kościoła, parafii i ogrzewanie świątyni.
  9. Porządek Spotkań w tym tygodniu

- ministranci – piątek  po Mszy świętej.

- Oaza dzieci Bożych – piątek o godz. 16.00

  1. W naszej parafii Festiwal Piosenki Religijnej „Bieszczady chwalą Pana” im. Ks. Andrzeja Majewskiego odbędzie się 9 grudnia (sobota).   Formularz zgłoszeń na stronie parafialnej. Zgłoszenia do 5 grudnia.

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.